⚽ JDT vs Kedah FC — Liga Super: 1.78 | 3.20 | 4.30 ⚽ Selangor FC vs PDRM FA — Liga Super: 1.65 | 3.40 | 5.00 🏆 Azrul, Shah Alam menang RM9,600 dari parlay 4 perlawanan Liga Super ⚽ Liverpool vs Arsenal — EPL: 2.10 | 3.40 | 3.60 ⚽ Real Madrid vs Atletico — La Liga: 1.95 | 3.25 | 3.90 🏆 Faridah, Ipoh menang RM5,400 dari bet over/under EPL ⚽ Bayern vs Dortmund — Bundesliga: 1.70 | 3.60 | 4.80 ⚽ Malaysia U23 vs Vietnam U23 — Kelayakan: 1.85 | 3.10 | 4.20 🏆 Rizal, Johor menang RM14,200 dari accumulator 5 perlawanan ⚽ Man City vs Chelsea — EPL: 1.80 | 3.50 | 4.50 ⚽ JDT vs Kedah FC — Liga Super: 1.78 | 3.20 | 4.30 ⚽ Selangor FC vs PDRM FA — Liga Super: 1.65 | 3.40 | 5.00 🏆 Azrul, Shah Alam menang RM9,600 dari parlay 4 perlawanan Liga Super ⚽ Liverpool vs Arsenal — EPL: 2.10 | 3.40 | 3.60 ⚽ Real Madrid vs Atletico — La Liga: 1.95 | 3.25 | 3.90 🏆 Faridah, Ipoh menang RM5,400 dari bet over/under EPL ⚽ Bayern vs Dortmund — Bundesliga: 1.70 | 3.60 | 4.80 ⚽ Malaysia U23 vs Vietnam U23 — Kelayakan: 1.85 | 3.10 | 4.20 🏆 Rizal, Johor menang RM14,200 dari accumulator 5 perlawanan ⚽ Man City vs Chelsea — EPL: 1.80 | 3.50 | 4.50
50+ Liga Dunia Setiap Hari

1cube Bola Sepak – Bet Liga Super Malaysia, EPL & Kejohanan Dunia dengan Odds Terbaik

Dari perlawanan Liga Super Malaysia setiap minggu hingga drama EPL tengah malam, 1cube membawa lebih 500 perlawanan bola sepak setiap hari dengan odds yang sentiasa kompetitif dan pasaran yang paling lengkap untuk peminat bola sepak Malaysia.

50+
Liga Aktif
500+
Perlawanan Sehari
40+
Jenis Pasaran / Perlawanan
RM2
Bet Minimum
Perlawanan Bola Sepak Hari Ini LANGSUNG
Liga Super Malaysia
JDT
VS
Kedah FC
JDT1.78
Seri3.20
Kedah4.30
English Premier League
Liverpool
VS
Arsenal
LIV2.10
Seri3.40
ARS3.60
UEFA Champions League
Real Madrid
VS
Bayern Munich
Madrid2.00
Seri3.30
Bayern3.80
Daftar untuk Bet Sekarang
0
Liga Bola Sepak Aktif
0
Perlawanan Sehari
0
Jenis Pasaran / Match
0%
Kadar Bayaran Balik
1cube

Liga Bola Sepak yang Tersedia di 1cube

Dari liga tempatan yang paling rapat di hati pemain Malaysia hinggalah kejohanan Eropah yang paling bergengsi — 1cube meliputi semuanya dengan pasaran pertaruhan yang lengkap.

UEFA Champions League

Kejohanan kelab paling bergengsi di dunia. Dari peringkat kumpulan hingga final — setiap perlawanan ada liputan pertaruhan penuh dengan pasaran 40+ jenis di 1cube.

32 pasukan · Fasa kumpulan & KO
La Liga Sepanyol

El Clasico antara Real Madrid dan Barcelona adalah antara perlawanan paling banyak dipertaruhkan di 1cube setiap musim. Odds kompetitif untuk semua perlawanan La Liga.

20 pasukan · Sepanjang musim
Bundesliga Jerman

Liga dengan gol paling banyak di Eropah — pilihan sempurna untuk bet over/under. Bayern Munich, Borussia Dortmund dan 16 pasukan lain bersaing sengit setiap minggu.

18 pasukan · Setiap Sabtu & Ahad
Liga Piala Malaysia & Kelayakan

Piala FA Malaysia, Piala Malaysia, Kelayakan Piala Dunia AFC dan Sukan SEA — semua kompetisi bola sepak kebangsaan tersedia dengan liputan penuh di 1cube.

Pelbagai kompetisi · Sepanjang tahun

Perlawanan Bola Sepak Pilihan di 1cube

Pilih liga kegemaran anda. Odds dikemaskini setiap beberapa minit. Klik sebarang odds untuk tambah ke slip pertaruhan anda.

Liga Super Malaysia LIVE
JDT
VS
Kedah FC
Sabtu, 20:45 MYT — Stadium Larkin, JB
JDT1.78
Seri3.20
Kedah4.30
Liga Super Malaysia
Selangor FC
VS
PDRM FA
Ahad, 20:45 MYT — Stadium Shah Alam
SEL1.65
Seri3.40
PDRM5.00
Liga Super Malaysia
Terengganu FC
VS
Pahang FC
Rabu, 20:00 MYT — Stadium Sultan Mizan
TFC2.00
Seri3.10
Pahang3.80
English Premier League HOT
Liverpool
VS
Arsenal
Sabtu, 22:30 MYT — Anfield
Liverpool2.10
Seri3.40
Arsenal3.60
English Premier League
Man City
VS
Chelsea
Ahad, 00:30 MYT — Etihad Stadium
City1.80
Seri3.50
Chelsea4.50
English Premier League
Tottenham
VS
Newcastle
Isnin, 03:00 MYT — Tottenham Hotspur Stadium
Spurs2.30
Seri3.20
Newcastle3.30
UEFA Champions League HOT
Real Madrid
VS
Bayern Munich
Rabu, 03:00 MYT — Santiago Bernabeu
Madrid2.00
Seri3.30
Bayern3.80
UEFA Champions League
PSG
VS
Man City
Khamis, 03:00 MYT — Parc des Princes
PSG2.40
Seri3.40
City2.95
UEFA Champions League
Barcelona
VS
Inter Milan
Rabu, 03:00 MYT — Camp Nou
Barca1.90
Seri3.60
Inter4.20
La Liga Sepanyol HOT
Real Madrid
VS
Atletico Madrid
Sabtu, 03:00 MYT — Santiago Bernabeu
Madrid1.95
Seri3.25
Atletico3.90
La Liga Sepanyol
FC Barcelona
VS
Sevilla
Ahad, 01:15 MYT — Camp Nou
Barca1.70
Seri3.60
Sevilla5.20
La Liga Sepanyol
Valencia
VS
Villarreal
Isnin, 01:00 MYT — Mestalla
Valencia2.20
Seri3.10
Villarreal3.40
Bundesliga Jerman HOT
Bayern Munich
VS
Borussia Dortmund
Sabtu, 22:30 MYT — Allianz Arena
Bayern1.70
Seri3.60
Dortmund4.80
Bundesliga Jerman
RB Leipzig
VS
Leverkusen
Ahad, 21:30 MYT — Red Bull Arena
Leipzig2.10
Seri3.20
Leverkusen3.50
Bundesliga Jerman
Eintracht Frankfurt
VS
Wolfsburg
Sabtu, 20:30 MYT — Deutsche Bank Park
Frankfurt1.95
Seri3.30
Wolfsburg4.10

Kenapa 1cube Jadi Tempat Pertaruhan Bola Sepak Pilihan Rakyat Malaysia?

Bola sepak dan Malaysia — dua perkara yang memang tak boleh dipisahkan. Dari stadium yang penuh sesak menyaksikan JDT bertanding di bawah lampu terang Larkin, hingga kumpulan kawan yang berkumpul tengah malam semata-mata nak tonton Liverpool beraksi di Anfield — semangat bola sepak hidup dalam darah peminat Malaysia. Dan 1cube faham betul semangat itu.

Itulah sebabnya platform 1cube direka bukan sekadar untuk menyediakan odds dan menerima pertaruhan — ia direka untuk meningkatkan keseronokan menonton bola sepak anda. Bila ada pertaruhan yang bergantung kepada keputusan perlawanan, setiap percubaan ke gol, setiap tendangan penjuru, setiap kad kuning yang keluar menjadi momen yang lebih mendebarkan dan bermakna. Ini adalah pengalaman yang 1cube cuba hidupkan untuk setiap peminat bola sepak Malaysia.

Liputan Liga Super Malaysia — Kebanggaan Tempatan di 1cube

Salah satu perkara yang membuat 1cube istimewa adalah perhatian yang diberikan kepada Liga Super Malaysia. Ramai platform antarabangsa memberikan perhatian minimal kepada liga tempatan kita, tetapi bagi 1cube, Liga Super Malaysia adalah keutamaan. Setiap perlawanan dalam Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, Piala FA dan Piala Malaysia mempunyai liputan pasaran yang lengkap termasuk 1X2, Handicap Asia, Over/Under, Pencetak Gol Pertama, Keputusan Separuh Masa/Penuh dan banyak pasaran sampingan lain.

JDT, sang juara berturut-turut yang mendominasi bola sepak Malaysia, sentiasa menjadi pilihan popular di kalangan pemain 1cube. Namun begitu, saingan dari Selangor FC, Kedah FC dan Terengganu FC sering kali menghasilkan perlawanan yang tidak dapat diramal — menjadikan Liga Super Malaysia antara liga yang paling menarik untuk dipertaruhkan sekiranya anda mempunyai pengetahuan mendalam tentang pasukan-pasukan tempatan.

1cube

Semua Cara Bet Bola Sepak yang Ada di 1cube

Sama ada anda pemula yang baru mula atau veteran yang sudah bertahun-tahun, 1cube menyediakan jenis pertaruhan bola sepak untuk semua gaya dan strategi.

1X2 (Menang/Seri/Kalah)

Jenis pertaruhan paling asas dan paling popular. Pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), perlawanan berakhir seri (X), atau pasukan tamu menang (2).

Handicap Asia

Pasukan lebih kuat diberi halangan gol. Cara yang popular untuk menyeimbangkan odds apabila satu pasukan jauh lebih kuat dari yang lain.

Over/Under Gol

Bet sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi atau kurang dari garisan yang ditetapkan — biasanya 2.5 gol untuk perlawanan standard.

Bet Langsung (In-Play)

Letakkan pertaruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah setiap saat mengikut keadaan perlawanan — minit, skor, kad merah.

Parlay / Accumulator

Gabungkan 2 hingga 20 perlawanan dalam satu slip. Odds digabungkan — risiko lebih tinggi tapi potensi kemenangan boleh berlipat kali ganda.

Pencetak Gol Pertama

Ramal pemain mana yang akan menjaringkan gol pertama dalam perlawanan. Odds lebih tinggi berbanding 1X2 kerana lebih sukar untuk diramal.

Keputusan Separuh Masa

Predict keputusan perlawanan pada minit ke-45 sahaja. Berguna apabila anda lebih yakin tentang trend permainan babak pertama sesuatu pasukan.

Bilangan Kad Merah/Kuning

Bet pada jumlah kad yang akan dikeluarkan dalam perlawanan. Pasaran sampingan yang menarik untuk perlawanan berkonflik tinggi seperti El Clasico atau derby.

Perlawanan Bola Sepak Sekarang — Bet Langsung di 1cube

Odds bergerak setiap saat mengikut perkembangan perlawanan. Pergerakan cepat boleh bererti kemenangan yang lebih besar untuk anda.

Perlawanan Sedang Berlangsung DIKEMASKINI MASA NYATA
JDT vs Kedah FC
Liga Super Malaysia
67'
1 – 0
JDT1.30
Seri5.50
Kedah9.00
Liverpool vs Arsenal
English Premier League
34'
0 – 0
LIV1.95
Seri3.60
ARS3.80
Real Madrid vs Atletico
La Liga Sepanyol
55'
1 – 1
Madrid2.10
Seri3.20
Atletico3.60
Bayern Munich vs Dortmund
Bundesliga Jerman
12'
0 – 0
Bayern1.65
Seri3.70
BVB5.20
Man City vs Chelsea
English Premier League
78'
2 – 1
City1.22
Seri7.00
Chelsea12.0

EPL Tengah Malam — Pengalaman Paling Seronok dengan 1cube

Kalau anda peminat bola sepak Malaysia, anda sudah biasa dengan rutin itu — tidur sebentar, set alarm pukul 2 atau 3 pagi, bangun untuk tonton Liverpool, Man United, atau Man City beraksi. Kepedihan bila pasukan kegemaran anda kalah pada minit-minit akhir, atau keseronokan yang melampaui kata-kata apabila gol dijaringkan masa-masa kritikal. Di 1cube, setiap saat itu jadi lebih bermakna.

Bet langsung (in-play betting) untuk perlawanan EPL di 1cube membolehkan anda mengubah keputusan pertaruhan mengikut perkembangan sebenar perlawanan. Pasukan kegemaran anda tertinggal 0-1 pada minit ke-20 tetapi anda yakin mereka akan bangkit? Itulah masa yang tepat untuk kaji semula odds langsung dan pertimbangkan sama ada peluang kemenangan comeback masih berbaloi dipertaruhkan. Dengan 1cube, anda bukan sekadar penonton pasif — anda aktif terlibat dalam setiap detik permainan.

Odds Pertaruhan Bola Sepak di 1cube — Kenapa Nilai Penting?

Ramai pemain baharu menganggap semua platform pertaruhan menawarkan odds yang lebih kurang sama. Ini adalah salah tanggapan yang boleh menyebabkan anda meninggalkan wang di atas meja dalam jangka panjang. Perbezaan odds antara platform mungkin hanya 0.05 hingga 0.10 untuk setiap pertaruhan, tetapi bagi pemain yang aktif membuat puluhan pertaruhan setiap minggu, perbezaan kumulatif ini boleh menjadi sangat ketara dalam jangka masa panjang.

1cube mengambil pendekatan serius terhadap nilai odds yang ditawarkan kepada pemain. Kami sentiasa berusaha memastikan bahawa odds yang tersedia di platform kami berdaya saing dengan mana-mana platform pertaruhan bola sepak yang ada. Untuk perlawanan bola sepak utama seperti perlawanan Liga Super Malaysia dan EPL, kadar bayaran balik keseluruhan 1cube kekal di paras 97%, bermaksud secara statistik, pemain menerima pulangan yang lebih baik berbanding platform dengan had margin yang lebih tinggi.

Strategi Pertaruhan Bola Sepak yang Ramai Pemain Amalkan

Anda tidak perlu menjadi seorang penganalisis sukan profesional untuk bertaruh dengan lebih bijak. Beberapa prinsip mudah yang diamalkan pemain berpengalaman di 1cube boleh membantu anda membuat keputusan yang lebih tepat. Pertama, jangan bertaruh berdasarkan emosi. Menyokong pasukan kegemaran anda adalah satu perkara, tetapi apabila melibatkan pertaruhan wang, analisis objektif pasukan lebih penting dari perasaan. Periksa rekod head-to-head, prestasi terkini, kecederaan pemain utama, dan faktor padang tuan rumah atau tamu sebelum membuat keputusan.

Kedua, pertimbangkan bet over/under untuk perlawanan yang sukar diramal pemenangnya. Kadang kali lebih mudah untuk menjangkakan sama ada perlawanan akan menghasilkan banyak gol atau tidak, berbanding meneka pemenangnya secara tepat. Perlawanan antara dua pasukan bertahan kuat seperti Atletico Madrid mungkin cenderung menghasilkan kurang gol, manakala perlawanan antara pasukan penyerang agresif seperti Bayern Munich cenderung menghasilkan lebih banyak gol. Fahami gaya permainan pasukan boleh memberikan anda kelebihan dalam jenis pertaruhan ini.

1cube

Odds Bola Sepak 1cube Berbanding Platform Lain

Odds lebih tinggi bermaksud kemenangan lebih besar dengan modal yang sama. Lihat bagaimana 1cube memberikan nilai lebih baik kepada pemain Malaysia.

Perlawanan Pasaran 1cube Platform A Platform B Status
JDT vs Kedah FC JDT Menang 1.78 1.70 1.73 Terbaik
Liverpool vs Arsenal Liverpool Menang 2.10 2.02 2.05 Terbaik
Man City vs Chelsea Over 2.5 Gol 1.88 1.80 1.83 Terbaik
Real Madrid vs Atletico Seri 3.25 3.15 3.18 Terbaik
Bayern vs Dortmund Bayern Menang 1.70 1.63 1.66 Terbaik
Selangor FC vs PDRM FA Selangor Menang 1.65 1.58 1.60 Terbaik

* Perbandingan odds adalah berdasarkan sampel pasaran terpilih. Odds berubah secara masa nyata dan mungkin berbeza pada masa yang berbeza.

Tawaran Eksklusif untuk Pemain Bola Sepak 1cube

Lihat Berapa Boleh Anda Menang dengan Parlay Bola Sepak

Parlay menggabungkan odds semua perlawanan yang anda pilih. Pilih betul, dan modal kecil boleh menjadi kemenangan besar.

Contoh Pengiraan Parlay 4 Perlawanan
JDT Menang (1.78) × 1.78
Liverpool Menang (2.10) × 2.10
Bayern Menang (1.70) × 1.70
Madrid Menang (2.00) × 2.00
Odds gabungan 12.69×
Jumlah bet RM100
Potensi kemenangan RM1,269
Contoh Slip Parlay Bola Sepak
JDT vs Kedah FC
JDT Menang
1.78
Liverpool vs Arsenal
Liverpool Menang
2.10
Bayern vs Dortmund
Bayern Menang
1.70
Real Madrid vs Atletico
Real Madrid Menang
2.00
Man City vs Chelsea
Over 2.5 Gol
1.88
Jumlah Bet
RM50
Odds Gabungan
23.86×
Potensi Menang
RM1,193
Daftar & Bina Parlay Anda

Apa yang Buat Pertaruhan Bola Sepak di 1cube Lebih Baik

Bukan sekadar odds tinggi. 1cube memberikan pengalaman betting yang lengkap, pantas dan selamat untuk peminat bola sepak Malaysia.

Odds Dikemaskini Masa Nyata

Setiap perubahan dalam perlawanan — gol, kad merah, kecederaan — mencetuskan kemaskini odds segera. Tiada delay, tiada lag dalam platform 1cube.

Statistik & Data Perlawanan

Akses statistik head-to-head, rekod kemenangan terkini, corak gol, dan analisis prestasi untuk membantu anda membuat keputusan yang lebih tepat.

Bet Mudah Alih Sepenuhnya

Bet dari mana sahaja di Malaysia menggunakan telefon pintar anda. Platform 1cube dioptimumkan untuk skrin sentuh — pantas, responsif, mudah digunakan.

Notifikasi Perlawanan & Odds

Aktifkan notifikasi untuk perlawanan pilihan anda. Dapat makluman apabila perlawanan bermula, gol dijaringkan, atau odds bergerak secara signifikan.

Deposit & Pengeluaran Pantas

Deposit melalui DuitNow, Touch 'n Go, FPX, GrabPay, Boost atau ShopeePay dalam masa bawah 1 minit. Pengeluaran kemenangan diproses dalam 15–30 minit.

Platform Selamat & Terpercaya

Enkripsi SSL 256-bit melindungi semua data dan transaksi anda. 1cube beroperasi dengan piawaian keselamatan industri tertinggi untuk ketenangan pemain.

Cara Mula Bet Bola Sepak di 1cube — 4 Langkah Mudah

Baru pertama kali nak cuba pertaruhan bola sepak online? Ikuti langkah ini dan anda boleh mula dalam masa kurang dari 5 minit.

1
Daftar Akaun Baharu

Isi borang pendaftaran ringkas dengan nombor telefon atau e-mel anda. Proses pendaftaran mengambil masa kurang dari 2 minit. Tuntut bonus sambutan RM1,000 semasa mendaftar.

2
Deposit Menggunakan Kaedah Malaysia

Tambah baki akaun melalui DuitNow, FPX Maybank2u, CIMB Clicks, Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost atau ShopeePay. Deposit minimum RM20 sahaja dan selesai dalam bawah 1 minit.

3
Pilih Liga & Perlawanan

Masuk bahagian Bola Sepak, pilih liga kegemaran anda, dan cari perlawanan yang mahu anda pertaruhkan. Semak odds, statistik, dan pilih jenis pertaruhan — 1X2, handicap, parlay atau bet langsung.

4
Masukkan Jumlah & Sahkan

Masukkan jumlah pertaruhan dalam slip bet, semak potensi kemenangan, dan tekan "Sahkan Bet". Tunggu keputusan perlawanan — kemenangan dikreditkan serta-merta ke akaun anda.

1cube

Deposit Pantas untuk Bet Perlawanan Kegemaran Anda

Semua kaedah pembayaran tempatan Malaysia tersedia di 1cube. Deposit minimum RM20 sudah boleh mula bet bola sepak.

Touch 'n Go eWallet
DuitNow
FPX / Maybank2u
GrabPay
Boost
ShopeePay
Berlesen & Dikawal
SSL 256-bit
Odds Kompetitif
Sokongan 24/7
Pengeluaran Cepat
Mudah Alih Sepenuhnya

Dasar Privasi 1cube: Semua maklumat peribadi dan transaksi kewangan anda dalam platform pertaruhan bola sepak 1cube dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit berstandard industri. Kami tidak berkongsi atau menjual data anda kepada mana-mana pihak ketiga. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi penuh kami.

Pengalaman Sebenar Peminat Bola Sepak di 1cube

"Dah lama cari platform yang betul-betul bagi perhatian kepada Liga Super Malaysia. 1cube memang lain — setiap perlawanan ada pasaran lengkap, bukan sekadar 1X2 sahaja. Boleh bet handicap, over/under, first scorer, half-time result semua ada. Menang RM9,600 dari parlay 4 perlawanan Liga Super dalam satu hujung minggu. Deposit pakai DuitNow, masuk dalam 30 saat je."

Azrul Hisham
Shah Alam, Selangor

"Saya peminat EPL tegar — bangun tengah malam tonton Liverpool memang dah biasa. Sekarang ada 1cube, lagi seronok sebab boleh bet in-play semasa perlawanan berlangsung. Odds bergerak ikut situasi, kalau baca permainan dengan betul boleh dapat nilai yang lebih baik. Menang RM5,400 dari bet over/under EPL bulan lepas. Pengeluaran pun pantas, dalam 20 minit masuk FPX."

Faridah Norizah
Ipoh, Perak

"Memang giler bila accumulator 5 perlawanan kena betul. Bet RM100 di 1cube pada 5 perlawanan — Liga Super 2, EPL 2, Champions League 1 — dapat RM14,200 bila semua betul. Tak sangka boleh menang sebanyak tu. Yang paling best, platform 1cube tak pernah ada masalah teknikal, odds pun konsisten tinggi berbanding platform lain yang pernah saya cuba. Dah jadi platform utama saya sekarang."

Mohd Rizal Baharom
Kluang, Johor

Soalan Lazim Tentang Pertaruhan Bola Sepak di 1cube

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain bola sepak baharu dan berpengalaman di 1cube.

1cube menyediakan liputan pertaruhan bola sepak yang sangat luas merangkumi lebih 50 liga dan kejohanan dari seluruh dunia. Di Malaysia, liputan penuh diberikan kepada Liga Super Malaysia, Liga Premier Malaysia, Piala FA Malaysia, Piala Malaysia, dan perlawanan kelayakan pasukan kebangsaan. Untuk liga luar negara, EPL, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, dan UEFA Champions League adalah antara yang paling popular. Selain itu, Copa America, AFCON, Piala Dunia FIFA dan Sukan SEA juga tersedia apabila aktif. Senarai liga dan kejohanan dikemaskini setiap musim.

Pertaruhan langsung atau in-play betting membolehkan anda meletakkan pertaruhan semasa perlawanan sedang berlangsung, dengan odds yang dikemaskini secara masa nyata mengikut perkembangan perlawanan. Contohnya, jika pasukan kegemaran anda ketinggalan 0-1 pada minit ke-20 tetapi anda yakin mereka akan menyamakan kedudukan, anda boleh mengambil odds yang lebih tinggi untuk kemenangan mereka pada ketika itu. Terdapat juga pasaran in-play khusus seperti "Gol Seterusnya", "Kad Seterusnya", "Bilangan Gol Baki" dan banyak lagi. Akses in-play betting melalui bahagian "LIVE" dalam platform 1cube.

Had minimum pertaruhan bola sepak di 1cube adalah serendah RM2 untuk pertaruhan tunggal dan RM5 untuk parlay. Ini membolehkan pemain baharu mencuba platform tanpa risiko besar. Had maksimum berbeza mengikut liga dan jenis pasaran. Untuk perlawanan Liga Super Malaysia dan EPL, had maksimum untuk pertaruhan 1X2 biasanya antara RM10,000 hingga RM50,000 bergantung kepada tahap VIP akaun anda. Untuk pasaran sampingan seperti pencetak gol pertama, had biasanya lebih rendah. Pemain VIP Platinum dan Diamond boleh berunding had yang lebih tinggi melalui pengurus akaun peribadi.

Deposit melalui DuitNow, Touch 'n Go eWallet, FPX (Maybank2u, CIMB Clicks, dan bank-bank lain), GrabPay, Boost atau ShopeePay biasanya selesai dalam masa bawah 1 minit. Wang dikreditkan ke akaun anda serta-merta dan anda boleh terus membuat pertaruhan. Untuk pengeluaran kemenangan, proses biasanya mengambil masa antara 15 minit hingga 2 jam bergantung pada kaedah yang dipilih dan tahap VIP anda. Pemain VIP Platinum ke atas menikmati pemprosesan pengeluaran keutamaan dalam masa kurang dari 15 minit. Jika ada sebarang masalah, pasukan sokongan 1cube sedia membantu melalui live chat 24/7.

Sedia Bet Bola Sepak Kegemaran Anda Bersama 1cube?

Daftar sekarang, tuntut bonus sambutan sehingga RM1,000, dan mula bet perlawanan bola sepak kegemaran anda — Liga Super Malaysia, EPL, Champions League dan lebih 50 liga lagi.

English